» Hakkımızda
» Künyemiz
» AVM Haritası

Sizi yeni aşkınız ile tanıştırdık…

Bodrum’a gelip de aşık olmayan var mıdır?

2013 yazında daha önce hiç görmediğiniz ve yaşamadığınız bir aşk yaşadınız.  
Yeni aşkınız Avenue Bodrum 31 Mayıs’ta sizlerle buluştu...
Alışveriş, Eğlence, Tiyatro Hepsi Bir Arada ve Yanı başınızda Bodrum’da…
Bodrum’a yeni bir alışveriş ve yaşam tarzı getiren  Avenue Bodrum, gündüz ve gece konsepti ile birçok ilki içinde barındırıyor. Mimari proje anlayışı, cadde konseptinde tasarlanmış olan Alışveriş Merkezi, Bodrum aşıklarının yaşadıkları duygu ve davranışları yeniden canlandırıyor..

50 mağazası ve beldeye ilk kez gelen markaları ile keyifli anların buluşma noktası haline gelen Avenue Bodrum’un en büyük farklılığı gözü yormayan ve dinlendiren peysaj mimarisi, süs havuzları ve düzenli ışık gösterileridir.

Avenue Bodrum, özel tasarlanmış olan Saat Kulesiyle de Bodrum’un simgelerinden biri haline gelmiştir.
Bodrum merkez ile Bitez arasında yer alan Konacık’ta ve diğer beldelere giden ana arter üzerinde 400 metrelik cephesi ile yer alan, Bodrum merkeze sadece 5 dakika mesafede olan ve Milas Bodrum havaalanına 30 dakika uzaklıkta yer alan Avenue Bodrum açılacak olduğu günden itibaren alışveriş, eğlence, aktivite, kültür-sanat, yeme içme kompleksleri ile ziyaretçilerine farklılıklarını hissettiriyor…
Ayrıca bulunduğu lokasyon itibariyle stratejik önem taşıyan, ana geçiş yolu üzerinde yer alan AVM toplu taşıma, yaya trafiği ve otopark kolaylığı ile yüksek sayıda ziyaretçisi olmuştur.

Avenue Bodrum ziyaretçileri banyodan mutfağa, aksesuardan gıdaya, tüm ihtiyaçlara hitap edecek elektronik marketten hipermarkete, ev tekstilinden züccaciyeye, seçkin giyim markaları ve yeme-içme alanlarına kadar her çeşit ihtiyaçlarını tek çatı altında kolayca bulabiliyor.
Avenue Bodrum’da yılın her döneminde gündüz ve gece yaşamına keyif katacak alışveriş hizmetleri, etkinlik - aktiviteleri ile birçok farklı hizmet yer alıyor.
Tüm markaların “Exclusive Consept”  mimari anlayışı ile açtıkları mağazalar, özel dekorasyonlu iç ve dış alanları, Bodrum’a özel limon ağaçları, begonviller, rahat ve güvenli alışveriş, dinlenme alanları, süs havuzları ve ışık gösterileri ile uzun ve keyifli saatler yaşatmak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.
“Arka Bahçe”, “Begonvillage” konsepti ile mis kokulu meyce ağaçları altında minyatür Bodrum sokakları konseptinin ele alındığı ve Bodrum’a has elişi, takı-aksesuar, resim, karikatür, incik -boncuk, sandalet, tekstil ürünleri, sebze-meyve ve atıştırmalık yeme- içme alanları ile günün her saatinde alternatif sokak alışverişi ve keyifli bir mola için özel olarak tasarlanmış cadde ziyaretçilerine bir ilk yaşatıyor.
Avenue Bodrum AVM Genel Özellikleri
Toplam Alanı: 15.000 m2, 2 AVM katı – Cadde konsepti, Bodrum Evleri konseptli Mimari Anlayışı, 50 mağaza ve yepyeni markalar, 
650 araçlık açık-kapalı otoparkı, Vale Parking, Sadri Alışık Kültür Merkezi, Metin Zakoğlu Cafe Theatre, Açıkhava konseptli seçkin restaurant ve cafeler, Eşsiz Peysaj, Süs Havuzları, Sergi alanları, Hiper Market, Elektronik Market, Çocuk Oyun Alanları, Özel Oyun Havuzları, Buz Pateni Pisti, 
Açık Hava Sineması, Pilates Stüdyosu 

 

 

 
web tasarım